Monika Vavrikova
3.5.2017

AspectWorks event pro partnery

AspectWorks event pro partnery_2

Společenské setkání s partnery AspectWorks se pomalu stává tradicí.

Neformální událost, kterou jsme v letošním roce realizovali v hotelu St.Havel, přinesla příjemně strávené odpoledne a večer. Pro účastníky jsme si připravili krátké povídání o novinkách, které Salesforce přináší. Podívali jsme se, jak díky Salesforce dokáže být účinný marketing nebo jak funguje CRM v globálním světě, čehož jsme byli svědkem díky ročnímu pobytu kolegů v Americe. Nedílnou součástí tohoto setkání bylo také předání zkušeností našich stávajících klientů.

AspectWorks event pro partnery_6   

Poděkování našich partnerů

„Dobrý den,

velmi děkuji Vám i kolegům za organizaci a koordinaci eventu. Setkání se zákazníky/partnery AspectWorks v neformální atmosféře bylo skvělým způsobem jak blíže poznat projekty, na kterých AW pracuje/pracovalo, dynamika byla daleko lepší a volnému šíření znalostí otevřenější než tradiční pódium – hlediště. Účast vašich zákazníků sama o sobě vypovídá o kvalitě práce AW a kromě toho jsem osobně rád i za možnost bližšího nahlédnutí do vašeho týmu – seznámení se se (trochu) širším týmem AspectWorks.

Ještě jednou díky a přeji hezký den“


Vladimír Zejda
Meopta – optika, s.r.o.

AspectWorks event pro partnery_3  AspectWorks event pro partnery_4 AspectWorks event pro partnery_11

„Dobrý den,

Ještě jednou moc děkuji za pozvání, mrzí mě, že jsem se nemohl zdržet déle. Rád jsem se zúčastnil a poslechl si jak zkušenosti ze zahraničí, tak nové trendy v rámci umělé inteligence, ale i konkrétní implementace v různých firmách, díky kterým je vidět, že se dá se správnými lidmi a trochou úsilí vyřešit v SalesForce.com téměř jakýkoliv problém.

Těším se na brzkou spolupráci.“

Lukáš Řeřicha
NN pojišťovna a penzijní společnost

AspectWorks event pro partnery_5  AspectWorks event pro partnery_10

Raut nemohl samozřejmě chybět

AspectWorks event pro partnery_9 

AspectWorks event pro partnery_8  AspectWorks event pro partnery_7

Všem účastníkům ještě jednou děkujeme a brzy na shledanou!