Monika Vavrikova
28.11.2017

Salesforce – cesta k obchodnímu úspěchu

obchodní snídaně salesforce_1

Máme za sebou další úspěšnou obchodní snídani, tentokráte na téma „Salesforce – cesta k obchodnímu úspěchu“.

I pro tuto akci jsme zvolili krásné prostory Cafe Louvre v centru Prahy, a tak je to už podruhé v letošním roce, co jsme se na těchto místech setkali se zájemci o moderní platformu Salesforce CRM.

obchodní snídaně salesforce_2

obchodní snídaně salesforce_16

obchodní snídaně salesforce_12

Celé dopoledne bylo plné prezentací zaměřených na zlepšení vztahů se zákazníky a podporu růstu obchodních aktivit. Nedílnou součástí bylo představení společnosti Aspectworsk a platformy Salesforce. Toho se ujal Ředitel společnosti AspecWorks, Jan Svatoš, a Obchodní manager, Petr Holub.

obchodní snídaně salesforce_3

obchodní snídaně salesforce_4

Po tomto úvodním slovu přišla na řadu prezentace Jana Kopeckého, specialisty na Salesforce Marketing cloud, který nám ukázal několik zajímavých technik, jakým způsobem zaměřit na zákazníky marketingové aktivity, jak marketing automatizovat, či jakým způsobem vyhodnocovat marketingové kampaně.

obchodní snídaně salesforce_5

Důležitou součástí dne byla také prezentace Romana Smělého z Brave Media Mind, u kterého před časem AspectWorks implementoval Salesforce. Seznámil nás, jakým způsobem si CRM vybíral, proč se rozhodl pro Salesforce, nebo jak Salesforce ve své společnosti aktuálně využívají.

obchodní snídaně salesforce_6

obchodní snídaně salesforce_7

Celý seminář byl na základě hodnocení účastníků klasifikován velice kladně. Co však účastnici zhodnotili nejvíce pozitivně byl fakt, že si za pomoci zaměstnanců Aspectworks mohli na tabletech samotné Salesforce „osahat“ a vyzkoušet si tak, jakým způsobem se s ním pracuje.

obchodní snídaně salesforce_8

obchodní snídaně salesforce_9

obchodní snídaně salesforce_10

obchodní snídaně salesforce_11

Skvělé občerstvení bylo už jen výborným završením celého dopoledne, stejně tak i krátká soutěž, kterou jsme si pro účastníky připravili.

obchodní snídaně salesforce_13

obchodní snídaně salesforce_14

Těšíme se se všemi ostatními zase na shledanou u dalších akcí. 

Více o našich seminářích a termínech se dozvíte ZDE.

Další informace o semináři „Salesforce – cesta k obchodnímu úspěchu“ najdete ZDE.