Markéta Hauserová
9.1.2019

AspectWorks nabízí jedinečnou příležitost tomu, kdo by se rád stal prvním OutSystems Developerem v ČR

developer pro outsystems

Máme již skvělé zkušenosti s platformou Salesforce a rozšíření portfolia o novou cloudovou technologii je tedy jen přirozeným krokem.

Platforma OutSystems je cloudová low-code platforma fungující jako hpaPaaS (high productivity application Platform as a Service). Je určená pro vývoj a poskytování firemních mobilních i webových aplikací. Především v oblasti mobilních aplikací je globální špičkou, v současné chvíli však známou především na západních trzích.

Low-code je způsob, jak rychle navrhnout a vyvíjet software a minimalizovat ruční kódování.

Obrovskou výhodou platformy OutSystems je tedy jednoduchost a rychlost vývoje aplikací, která může být až pětinásobná oproti vývoji v klasickém kódu. Zároveň Vás zde však nepotkají žádná velká omezení v případě potřeby doplnění ručně psaného kódu (k tomu lze použít JavaScript, Javu i C#).

  • Platforma pracuje s vizuálním IDE.
  • Automaticky zpracovává datové modely, ukládání a vyhledávání.
  • Využívá automatizované nástroje pro vytváření, ladění, nasazení a údržbu aplikace při testování, stagingu a výrobě.

OUTSYSTEMS „LOW-CODE“ DEVELOPER

  • Pro tuto roli hledáme zkušeného vývojáře, který je samostatný, zvídavý, zajímá se o nové trendy a technologie a je schopný se rychle s platformou seznámit ideálně na takové úrovni, aby dokázal navrhovat architekturu.
  • Kromě obecných znalostí OOP, databází a CSS oceníme předešlé zkušenosti s MS technologiemi, není to však podmínka.
  • Předpokládáme, že vybraný kandidát se stane skutečným guru v této oblasti a po první úspěšné realizaci menšího projektu vybuduje vlastní tým.
  • Poskytneme Vám 100% podporu a zázemí, od Vás pak očekáváme, že si tento projekt vezmete „za svůj“ a budete se mu věnovat s nadšením :-).
  • Nástup: leden 2019 nebo dle dohody.

Pokud Vás tato příležitost zaujala, rádi Vám vše představíme při osobním setkání. Vaše dotazy a CV můžete zaslat na: marketa.hauserova@aspectworks.com.

Více o uvedené pozici naleznete také ZDE.