Markéta Hauserová
26.2.2019

Chcete se stát součástí prvního OutSystems týmu v ČR? V AspectWorks Vám držíme místo: #keepITogether!

V lednu jsem zde publikovala článek o cloudové platformě OutSystems, kterou jsme v AspectWorks zařadili nově do portfolia oblastí, kterým se jako software-house věnujeme.

Nyní bych ráda navázala oznámením, že prvního OutSystems Consulanta jsme začátkem února přivítali na palubě!

František Malaga je zkušený SW architekt a analytik, a právě prochází intenzivním školením, které v blízké době završí první z řady certifikací a realizováním pilotního projektu. Toto unikátní know-how pak rád předá dalšímu kolegovi, který se chce vydat cestou low-code programování.

OUTSYSTEMS DEVELOPER

  • Pro tuto roli hledáme vývojáře, který je samostatný, zvídavý, zajímá se o nové trendy a technologie a je schopný se rychle s platformou seznámit ideálně na takové úrovni, aby časem dokázal navrhovat architekturu.
  • Kromě obecných znalostí OOP, databází a CSS oceníme předešlé zkušenosti s MS technologiemi, není to však podmínka.
  • Nabízíme jedinečnou příležitost pracovat v prvním OutSystems týmu v ČR!
  • Poskytneme Vám 100% podporu a zázemí, od Vás pak očekáváme, že si tuto technologii vezmete „za svou“ a budete se v ní chtít dále vzdělávat.
  • Na nástupu se můžeme domluvit podle Vaší stávající situace.

Pokud si myslíte, že tohle je to pravé pro Vás a je čas na změnu v pracovním životě, rádi Vám vše představíme při osobním setkání. Vaše dotazy a CV můžete zaslat na: marketa.hauserova@aspectworks.com.

Platforma OutSystems je cloudová low-code platforma fungující jako hpaPaaS (high productivity application Platform as a Service). Je určená pro vývoj a poskytování firemních mobilních i webových aplikací. Především v oblasti mobilních aplikací je globální špičkou, v současné chvíli však známou především na západních trzích.

Low-code je způsob, jak rychle navrhnout a vyvíjet software a minimalizovat ruční kódování. 

Obrovskou výhodou platformy OutSystems je tedy jednoduchost a rychlost vývoje aplikací, která může být až pětinásobná oproti vývoji v klasickém kódu. Zároveň Vás zde však nepotkají žádná velká omezení v případě potřeby doplnění ručně psaného kódu (k tomu lze použít JavaScript, Javu i C#).

  • Platforma pracuje s vizuálním IDE.
  • Automaticky zpracovává datové modely, ukládání a vyhledávání.
  • Využívá automatizované nástroje pro vytváření, ladění, nasazení a údržbu aplikace při testování, stagingu a výrobě.