Salesforce logo

SALESFORCE CRM

Jsme váš partner pro Salesforce v České republice

AspectWorks – Silver Partner Salesforce

Kvalita a profesionální přístup patří k nejdůležitějším hodnotám AspectWorks. Proto jsme také partneři Salesforce, které nabízí kompletní řešení pro řízení vztahů se zákazníky (CRM).

AspectWorks disponuje velkým a zkušeným týmem certifikovaných Salesforce profesionálů. Díky získaným zkušenostem z mnoha lokálních
a zahraničních projektů zaměřených nejen na Salesforce, navrhujeme komplexní řešení, včetně propojení na IT a jiné systémy.

Naše služby

sales-logo
 

Pojďme se společně podívat na situaci ve vaší společnosti a my vám navrhneme řešení přesně podle vašich potřeb.

 

Reference

Zastaralý systém registrace požadavků na opravu nebo výměnu platebních terminálů a jiných zařízení České Spořitelny u jejích klientů musel být nahrazen. Hledalo se řešení, které by mělo možnost integrace na informační systémy České Spořitelny, nabízelo by mobilní aplikaci pro servisní techniky pro práci v terénu, sledování stavu žádostí, měření SLA a umožnilo komplexní reportování a transparentnost.

Informática El Corte Inglés, SA

El Corte Inglés je největší maloobchodní skupina ve Španělsku a světová jednička mezi obchodními domy. S více než 70 lety zkušeností si skupina od začátku udržuje politiku zákaznických služeb a neustálé adaptace, aby plnila tužby a potřeby společnosti.

Vyšší motivace docílili tím, že každý obchodník neustále v přehledných dashboardech vidí, jak si stojí oproti svým cílům, a zároveň vidí, jak si stojí jeho kolegové. Díky používání Salesforce ve Studenta Media se zjednodušil celý systém vedení obchodních případů, urychlil a zautomatizoval reporting a v neposlední řadě mají obchodníci všechna potřebná data stále k dispozici.

Studenta Media

Studenta Media zvolila Salesforce CRM pro řízení  obchodních procesů z jednoho hlavního důvodu: potřebovali mít kompletní přehled o svých obchodních aktivitách, a to v reálném čase. Další velmi významný důvod byla motivace pro jejich obchodníky a usnadnění jejich denní práce.

K plánování slouží customizovaný Gantt diagram časově se překrývající s alokační tabulkou zdrojů. Plánování je rozděleno na interní účely a na externí read-only pohled pro zákazníky, kteří vidí informace o svém projektu na zákaznickém portálu (Salesforce communities).

Součástí systému je vytváření montážních listů generovaných z dat uložených v Salesforce.
Pro zaměstnance byla dále vyvinuta mobilní aplikace na platformě Salesforce1 pro schvalování časových výkazů a zasílání žádostí o dovolené. Aplikace je také přímo napojena na modul pro projektové řízení.

D2Automation

D2Automation je společnost působící v oblasti průmyslové automatizace, vyrábí jednoúčelové stroje i automatické montážní linky. Důraz je kladen na řízení výroby, jemuž byla věnována podstatná část implementace Salesforce. Fáze projektů jsou řízeny z hlediska časového a z hlediska plánovaných zdrojů.

EU

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
OP Podnikání a inovace
pro konkurenceschopnost

Společnost Aspectworks s.r.o. realizuje projekt Nová aplikace SalesForce Mirror pro SalesForce CRM, jehož cílem je tvorba nových nástrojů a funkčních celků systému Salesforce. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK).

Společnost AspectWorks s.r.o realizuje projekt Účast společnosti AspectWorks na ICT veletrzích, jehož cílem je podpořit další růst společnosti AspectWorks skrze marketingovou podporu na nových trzích mimo ČR, která se následně projeví mezinárodní expanzi a širších exportních možnostech. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK).