Aspect Works

Pojď k nám do party

Mohlo by Vás zajímat

Hledáme parťáky na tyto pozice

Náš příběh

Dali jsme se dohromady v roce 2005 při práci na vývojovém projektu pro velkou firmu z Frankfurtu nad Mohanem. Měli jsme zkušenosti z korporátního prostředí i z menších společností, sestavili tým programátorů a vyrazili do Německa.

Projekt jsme po několika měsících úspěšně dokončili, vrátili se do Prahy a pustili se do vývoje softwaru na míru. Jako mladá firma jsme bojovali s mnoha úskalími. V roce 2008 se však naším zákazníkem stala významná česká banka, což nám pomohlo a otevřelo dveře k dalším velkým projektům.

Kvalita je pro nás na prvním místě. Jsme racionální technici, kteří rozvážně budují společnost tak, aby na svoji práci mohli být vždy hrdí. Přidej se k nám a buď součástí našeho rostoucího týmu!

Více
Proč pracovat u nás?

Pavel Müller / Norbert Nagy

Zakladatelé společnosti

Věříme, že software může sloužit lidem lépe, než je tomu dnes

Vyvíjíme a impletementujeme moderní řešení, která našim zákazníkům umožňují zkvalitnění a rozšíření jejich služeb a usnadňují a zpříjemňují životy statisícům lidí.

Galerie

Názory našich kolegů

Jakub Ferschmann

Senior Java developer

„Špagetový kód neděláme.“

Ono je poměrně jednoduché něco napsat, a pak to nespravovat. Ale napsat to tak, aby to fungovalo a aby se v tom cizí člověk vyznal, ...

Více

Jan Kopecký

Salesforce konzultant/ Team leader

„Baví mě různorodost.“

Do projektů se zapojuju od obchodní fáze až po implementaci. Působím tu spíš jako technický konzultant, který vyrobí demo, představí ...

Více

Michal Vojtíšek

Architekt / Team leader

„Stavíme novou banku.“

Stavět systém na zelené louce je ideál většiny programátorů. Sami se rozhodnou jaká technologie se bude používat ...

Více

Proč se stát jedním z nás?

Odevzdáváme pouze vysokou kvalitu

Na svoji práci jsme hrdí. Zaměřujeme se jednoznačně více na kvalitu než kvantitu. Pečlivě si vybíráme – jak projekty, tak lidi do týmu.

Vytváříme příjemné a přátelské prostředí

Jsme šedesátičlenná firma, ve které si vycházíme navzájem vstříc. Jsme kamarádi, pohodáři. Případné nedostatky řešíme bez toho, abychom na sebe zvyšovali hlas. Jsme velká „rodina“, která společně ráda tráví také mimopracovní čas.

Jsme na sebe nároční a neustále na sobě pracujeme

Společnost budujeme rozvážně a dlouhodobě. Na sebe i na kolegy jsme proto při návrhu a implementaci řešení nároční. Vytváříme však takové podmínky, aby nás nepřestalo bavit na sobě pracovat.

Rosteme po boku skvělých kolegů a šéfů

V AspectWorks pracují prvotřídní odborníci, jednoduše chytří lidé. Všichni se od sebe navzájem učíme a profesně i kariérně rosteme.

Kontaktní osoba

Jana Danková

HR & Resource Manager

Máte chuť se přidat k AspectWorks?

Vždy uvítám, když se mi potencionální budoucí kolegové nebo kolegyně ozvou, ať už telefonicky nebo e-mailem. Řekneme si potřebné informace nebo si rovnou domluvíme schůzku, na které se potkáte i se svým šéfem, pár vývojáři z týmu a podíváte se, v jakém prostředí pracujeme. Budu se těšit na setkání!

Kontakt